ناب

نگار آفرین باراجین

شرکت نگار آفرین باراجین (ناب) یک شرکت دانش بنیان است که در راستای رفاه مردم تلاش می کند تا تکنولوژی های بروز دنیا را در سطحی عمومی و قابل دسترس برای همه عرضه کند. ما در حال حاضر بر روی موتور سه بعدی کننده (3D-Image-Reconstruction) کار می کنیم و تلاش داریم تا این سرویس نسبتا گران قیمت را با قیمتی مناسب برای عموم عرضه کنیم. این سرویس به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از تصاویر دو بعدی یک مدل سه بعدی را شبیه سازی و تولید کنند. این سرویس می تواند بر روی اجسام کوچکی مثل یک فنجان تا اجسام بزرگی مثل ساختمان ها ویا حتی نقشه سه بعدی یک شهر اعمال شود.

NAB

به صرفه

نرم افزارها و سرویس های زیادی در این زمینه عرضه شده است، ولی اغلب دارای قیمت های بسیار زیاد هستند. سرویس ناب در عین سادگی و دقت بالای خود تلاش دارد تا این سرویس را با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه عرضه کند.

NAB

فضای ابری

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ تلاش دارند تا سرویس های حافظه فضای ابری را ارائه دهند. ناب این سرویس را درون خود جای داده است، به این معنی که کاربران می توانند اطلاعات خود را در جای امن و مطمئن نگاه داری کنند تا در هر جایی قابل دسترسی باشند.

NAB

سریع

فرایند سه بعدی سازی فرایندی پیچیده و زمان گیر است چرا که نیازمند محاسبات سنگین بر روی تصاویر می باشد. ما این پردازش ها را به سمت سرور های پر قدرت خود برده ایم تا این بار از روی دوش کاربران کاسته شود و به سرعت انجام شود.

NAB

ساده

سرویس ناب سعی دارد در عین دقت و کارایی محیطی ساده و کاربر پسند ارائه نماید تا افراد به توانند بدون نیاز به آموزش های اولیه از این ابزار استفاده کنند.